Главная страница » Новости » Город и регион » У Конотопі провели змагання з авіамодельного спорту


ObyavaBilsheSumy705x80

У Конотопі провели змагання з авіамодельного спорту5-9 вересня в Конотопі відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).

Приймали участь команди з Полтавської, Сумської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської областей.

Команду Сумської області представляли вихованці гуртків авіамоделювання Глухівського міського центру позашкільної освіти, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості.

Наші юні авіатори Олександр Масльонко (пілот) і Роман Бобко (механік) в командній першості стали бронзовими прізщерамі в класі «Повітряний бій». В особистій першості в класі «Повітряний бій» Владислав Войтенко (пілот) і Анастасія Лазарєва (механік) зайняли перше місце, а Кирило Журавель (пілот) і Максим Малиновський (механік) - третє місце.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Дніпропетровської області, на другому місці - команда Вінницької області, третє місце зайняла команда Полтавської області. Команда Сумської області - четверте місце.

Добавить в: