Завантаження ...

Погляди

Мілан Лєліч
РБК-Україна
69
Дорога в Європу. Чи отримає Україна статус кандидата на вступ до ЄС
Про те, що дасть Україні статус країни-кандидата на вступ до ЄС і які шанси отримати його вже в червні – в матеріалі РБК-Україна.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
135
Олег Жданов: Війна з Росією на місяці, але не на роки
В інтерв'ю РБК-Україна військовий експерт Олег Жданов оцінив, скільки може тривати війна та битва на Донбасі, які можуть бути плани Росії на наші південні регіони та чи є реальною загроза з Придністров'я та Білорусі.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
147
Війна, мобілізація та ескалація. Чого чекати від Путіна на 9 травня
Західна преса та чиновники розмірковують про те, які "перемоги" Путін спробує "продати" росіянам на 9 травня, з огляду на те, що перемог насправді немає. Можливо, Кремль використає цю символічну дату заради нової хвилі пропаганди та ескалації війни.
Мілан Лєліч
РБК-Україна
100
Чи отримає Україна "гарантії безпеки" від Заходу
Головні теми останніх декількох тижнів – ситуація на південних і східних фронтах і постачання Україні західної зброї. Гучна історія з відмовою України від курсу в НАТО в обмін на гарантії поствоєнної безпеки пішла в глибоку тінь. Хоча у владі запевняють, що робота в цьому напрямку триває.
Анастасія Гаріджук
блогерка
210
Воєнні історії
Евакуаційні потяги з Києва відходять забиті, напружені і тихі. Розгублені, перелякані діти, знервовані тварини, втомлені і виснажені люди. Комусь щастить сісти в крісло, решта падає просто на землю в проходах і тамбурі. Речей мінімум, але і вони займають весь простір, що ще лишився.
Мілан Лєліч
РБК-Україна
250
Перемога, мир, ескалація. За якими сценаріями може піти війна в Україні
Військова перемога України, мирна угода, війна з Росією на виснаження або масштабна ескалація. Якими можуть бути варіанти подальшого розвитку подій – докладніше нижче у матеріалі РБК-Україна.
Сергій Висоцький
Журналіст, народний депутат України 8 скликання
312
Їм‘я Аушвіца - Буча
Я вже майже добу нічого не можу написати про Бучу… тільки суцільний задушливий біль… І чомусь ці рядки з «Северовостока» Волошина. Найкращого вірша про вікову сутність росіян: «Сотни лет тупых и зверских пыток, И ещё не весь развёрнут свиток И не замкнут список палачей…»
Ольга Лузан
Журналістка, блогерка
195
EXISTENTIALISME
Я би хотіла померти, дивлячись в очі комусь, кого люблю. Люблю у найширшому значенні цього слова. Це значить, що мені треба якнайшвидше вибратися з цього напівпідвалу, вибратися й піти геть. Але мер просить залишатися у сховищах, і я не можу піти.
Андрій Федорів
Засновник FEDORIV Group, маркетолог, спеціаліст з брендінгу
276
Суперсила України. П’ять нових атрибутів нашого бренду
Парадокс, але Україна зараз мені подобається більше, ніж в звичайні часи. Бо українська нація відкрила стільки власних прихованих суперсил та супергероїв. Нам потрібно використовувати увагу світу та готовність нас підтримувати прямо зараз й готуватися до розбудови та розвитку після перемоги.
Андрій Букін
Трибуна
607
Лікарі, інженери, будівельники, водії, ветерани, поліцейські…
Як ви думаєте, що може об’єднувати цих людей? Відповідь проста: вони власники зброї, вони люблять свою країну і готові її боронити.
Андрій Васін
Демократична Сокира
293
Знову зрада? Черговий транспортний конкурс в Сумах
На жаль, як показує практика з інших міст, нових перевізників не буває. Наприклад, Житомир - яскравий приклад того, як ринок перевезень переділили між тими, хто там працював до конкурсу. Конкурс відбувся у жовтні 2021 року.
Андрій Букін
Трибуна
210
Як поступово вбивають медицину
12 січня 2022 Кабінет міністрів України прийняв постанову, де остаточно закріпив необґрунтоване популістичну обіцянку Зеленського. Мова йде про збільшення заробітних плат у медичних закладах лікарям та медичному персоналу. І не дивлячись на те, що сама теза позитивна – ці дії будуть руйнувати медичну галузь. Чому так відбувається і звідки гроші?
Юлія Опанасенко
ЦУКР.
402
Бустерна доза вакцини в Сумах: де і як можна зробити щеплення
Новий сертифікат стане доступним наприкінці січня
Міла Ляшенко
ЦУКР.
628
 Куди витратити 1000 за вакцинацію у Сумах
Від 19 грудня 2021 року кожен вакцинований українець, який має зелений сертифікат та додаток «Дія», може отримати тисячу гривень за програмою Президента України, ініційованою задля підтримки бізнесу, що постраждав у часи пандемії. Цукр пояснює, як отримати гроші та де їх можна витрати у Сумах
Андрій Букін
Трибуна
287
Чого чекати лікарям і пацієнтам: якою буде медицина у 2022 роц
Державний бюджет на 2022 пройшов перше читання, і був направлений на доопрацювання в Кабінет міністрів. Що ж чекає на українців у прийдешньому році, згідно з бюджетними розрахунками у галузі охорони здоров’я?
Таміла Кошман
ЦУКР.
319
Навіщо у Сумах планують встановити манекени школярів на переходах
Департамент інфраструктури Сумської міської ради оголосив тендер на закупівлю манекенів «Школяр на пішохідному переході» на суму близько 115 тисячі гривень.
Таміла Кошман
ЦУКР.
394
Виготовлено в Сумах: що подарувати на свята від місцевих виробників
Зовсім скоро розпочнуться новорічні свята, тож можна вже складати список, що подарувати близьким.
Юлія Опанасенко
ЦУКР.
308
Яким може бути урбан-парк в Сумах
Простір для спорту та відпочинку
Юлія Опанасенко
ЦУКР.
312
Як сумські кіоски стають нерухомістю: розслідування Суспільного
Сьогодні вбиральня, а завтра — багатоповерхівка
Міла Ляшенко
ЦУКР.
313
Школярам обіцяють мільйон гривень на проєкти
У Сумах з’явився Шкільний громадський бюджет
Таміла Кошман
ЦУКР.
260
«Центр дозвілля молоді» збираються ліквідувати
Замість цього створять дві окремі комунальні установи
Стань автором
Якщо ви хочете розмістити свій матеріал в рубрику «Погляд» на сайті gorod.sumy.ua, напишіть листа на адресу: gorod.sumy@gmail.com