Главная страница » Новости » Город и регион » Додатковий комунальний автобус вийшов на лінію вулицею Добровільною


ObyavaBilsheSumy705x80

Додатковий комунальний автобус вийшов на лінію вулицею ДобровільноюДобровільною почав курсувати комунальний автобус № 64А, маршрут якого члени виконавчого комітету погодили під час минулого позачергового засідання.

Сьогодні ж безпосередньо під час апаратної наради міський голова Олександр Лисенко підписав графік руху додаткового комунального автобуса і затвердив паспорт маршруту, який пролягатиме від Центрального ринку до вул. Добровільна.

«Якщо члени виконавчого комітету погодили введення додаткового комунального транспорту в цей район міста, то ви повинні зробити так, аби це рішення виконувалось якнайшвидше. Не треба чекати, поки на апаратну нараду до міського голови прийдуть люди і почнуть запитувати, чому додатковий комунальний автобус досі не курсує їхньої вулицею», – наголосив міський голова Олександр Лисенко своїм підлеглим.

Нагадаємо, що додатковий автобус здійснюватиме 16 оборотних рейсів, а інтервал очікування на комунальний транспорт для мешканців цього району становитиме близько 15 хвилин.

Добавить в: