«Збирач боргів»

Події розгортаються у Лос-Анджелесі. Двоє друзів Девід (Боббі Сото) та Кріпер (Шая ЛаБаф) живуть з того, що «кришують» всілякий сумнівний бізнес, вибиваючи за це з недобропорядних підприємців свою долю. Час, вільний від такої роботи, Девід проводить з родиною. Якщо не придивлятися до чоловіка уважно, то можна прийняти його за звичайного батька родини. Кріперові дістається уся брудна частина роботи, але це його аж ніяк не засмучує. Проблеми у цих двох починаються тоді, коли вони стають на шляху небезпечного мексиканця (Хосе Конехо Мартін). Вести справи таким чином він не звик.

Кримінальний бойовик «Збирач боргів» – це нова робота режисера та сценариста Девіда Ейра, відомого за своїми фільмами «Загін самогубців» та «Яскравість». Виконавець однієї з головних ролей Шая ЛаБаф, окрім блискучої гри, проявив неабияку самовідданість готуючись до фільму. Він зробив собі татуювання на грудях з зображенням Мадонни, яка обіймає клоуна.

Якщо тобі немає 18 років, ти не зможеш переглянути цей фільм у кінотеатрі. Навіть з батьками. Контролер перевірить документи на вході до зали. Такий закон.

Добавить в: