Сум’яни вибороли медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Сум’яни вибороли медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука фото

У Чернівцях відбувся чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР зі стрільби з лука.

Спортсмени з Сум вибороли медалі на цих змаганнях, як розповів тренер Євгеній Гаркуша, пише Суспільне.

“На турнірі визначатимуть склад збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях. В індивідуальній стрільбі сум’янин Олексій Гунбін виборов “срібло”, – зазначив сумський тренер Євгеній Гаркуша.

Владислав Лісняк посів п’яте місце, Олександр Малушин – дев’яте, Артем Овчинніков – 17-те. Серед жінок Богдана Бурим фінішувала шостою, Ірина Хочина – восьмою, Поліна Родіонова – 17-ю, Анна Віхрова та Дарина Пройдисвіт – 33-ми.

У “міксті” у 1/8 фіналу припинила боротьбу за медалі сумська змішана пара – Олексій Гунбін та Ірина Хочина.

4 травня сумські лучники здобули дві медалі. Анна Вихрова, Поліна Родионова та Ірина Хочина посіли друге місце. Олексій Гунбін, Владислав Лісняк та Артем Овчинніков вибороли “золото”.