Завантаження ...

Сумські баскетболісти обіграли киян

Сумські баскетболісти обіграли киян фото

У Києві триває другий тур другого етапу групи 2 вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд.

БК “СумДУ” після програшу “Рівне-ОШВСМ” 62:78 у суботу грав проти місцевої команди “Селф Мейд Баскет”. Сумська команда з перших хвилин захопила ініціативу і до великої перерви мала перевагу у 24 очки. У другій половині суперники дещо наблизились, але все ж сум’яни виявилися кращими 75:60 (28:17, 22:9, 8:16 17:18).

Кращими у складі БК “СумДУ” були Ігор Стародуб — 21 очко + 5 перехоплень, Максим Михайлов — 14 очок + 9 підбирань, Богдан Степанченко — 14 очок + 5 перехоплень, Олексій Гончаров — 10 очок...

Після 5 ігор у сум’ян 2 перемоги і 3 поразки. Сьогодні наші зіграють проти харківського “Політехніка”.