Сумські атлети відзначились у Луцьку

Сумські атлети відзначились у Луцьку фото

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбувся 25 березня у Луцьку.

Брали в ньому участь і сумські спортсмени, як розповів Суспільному віцепрезидент Федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

Легкоатлети змагались на семи дистанціях і у підсумку розіграли 14 комплектів медалей.

“П’ять “золотих”, дві “срібні” та дві “бронзові” медалі вибороли на чемпіонаті “скороходи” Сумщини”, - зазначив перший віцепрезидент Федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

На дистанції 35 км у чоловіків першим фінішував Ігор Главан. На цій же дистанції у молоді до 23 років “золото” в активі Єгора Шелеста.

На п’яти кілометрах у дівчат до 18 років перше місце посіла Дарина Ющенко. “Золото” серед молоді до 23 років на дистанції 20 км вибороли Софія Криловецька та Микола Рущак.

“Срібну” медаль у чоловіків на дистанції 35 км здобув Антон Радько. Другим дистанцію 20 км серед чоловіків пройшов Сергій Світличний.

“Бронзові” медалі вибороли Сергій Лазоренко (юнаки до 18 років, 10 км), Едуард Кравченко (юніори до 20 років, 10 км).

За словами Віталія Коржа команда Сумської області посіла друге командне місце.