Біатлоністи з Сумщини знову чемпіони України

Біатлоністи з Сумщини знову чемпіони України фото

23 грудня, в другий день чемпіонату України з біатлону, що продовжується на базі “Західного реабілітаційно-спортивного центру” НКСІУ, проходили гонки переслідування.

Уродженець Сумщини Руслан Ткаленко, який, стартувавши четвертим, найкраще за всіх суперників відпрацював на стрільбищі і з трьома колами штрафу дуже впевнено виграв гонку переслідування! На другу позицію після невдалого спринту прорвався наш Денис Насико. Прийнятні за таких умов чотири промахи дозволили йому прорватись крізь пелотон і завоювати срібло, нехай і з 46-секундним відставанням від Ткаленка.

Четверте місце у нашого Дмитра Грущака, який також претендував на медаль, але на четвертому рубежі пішов на три кола штрафу.

Перемогу у жінок здобула глухівчанка Анна Кривонос, яка, маючи чотири промахи, стала найвлучнішою в гонці. Дивуватись таким численним штрафам не варто: через густий туман гонку навіть довелось перенести на 20 хвилин.

Сьогодні на чемпіонаті день відпочинку, а в неділю спортсмени проведуть змішану естафету.