Завантаження ...

На Сумщині рятувальники 12 годин гасили пожежу в зерносушарці

screenshot_244.jpg

5 жовтня о 18:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння зерносушарки з насінням соняшника на території одного із агропідприємств Конотопського району. На гасіння прибули рятувальники з Бурині та добровільна пожежна команда с. Чернеча Слобода.

Як було встановлено, горіння відбувалося на значній площі в зерносушарці, висотою 17 м. Виникла загроза для розташованого поруч накопичувального бункера. На місце пожежі залучили додаткові сили ДСНС із смт Дубов’язівка та райцентру.

У той час, як вогнеборці приборкували пожежу, у тому числі із верхівки бункера, працівники підприємства проводили відбір з нього насіння. О 20:40 вдалося локалізувати загоряння, запобігши його подальшому поширенню та боротьба з вогнем тривала до ранку. О 05:55, використавши близько 120 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 13 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки від ДСНС України, 2 працівника та 1 одиниця техніки від ДПК та 2 вантажівки з бочками агропідприємств для підвозу води.