Завантаження ...

На Сумщині зводять ще один міст

photo_2022-08-16_19-41-24.jpg

На Сумщині працюють над будівництвом ще одного моста. Про це повідомляють в ОВА.

Дмитро Живицький, очільник Сумської обласної військової адміністрації, розповів, що на Сумщині наразі працюють над будівництвом ще одного моста. У селі Климентове, що на Охтирщині, зводять переправу через Ворсклу, яка сполучатиме Суми та Полтаву. Зазначається, що цей міст буде тимчасовим: не більше, ніж на п'ять років. 

 

"Село Климентове Охтирський район. Триває будівництво стаціонарного мосту через Ворсклу. Це автомобільна дорога Суми–Полтава. Міст зводять поряд зі зруйнованим під час бойових дій. Це буде тимчасова споруда з терміном експлуатації щонайменше 5 років", - пише посадовець. 

 

Вантажність мосту складає шістдесят тонн,  довжина та ширина вісімдесят та вісім з половиною метрів відповідно. По ньому зможуть одночасно проїхати дві автівки в обох напрямках, також облаштують пішохідну зону. 

У Конотопському районі відновлюють дороги, які були пошкоджені через російські обстріли.

На Путивльському напрямку розпочався ремонт об’їзної дороги для проїзду і курсування транспорту до міста Путивль і північних районів Сумщини. Оскільки мостом через річку Сейм в селі Чумакове неможливо користуватися, вирішили облаштувати об’їзд.
Загальна протяжність шляху – близько 50 км, він включає дороги державного та місцевого значення.

Наразі вже розпочалися ремонтні роботи на ділянці дороги Буринь-Путивль. Проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на основі модифікованих бітумних сумішей, які значно підвищили якість дорожнього покриття, а відтак термін його експлуатації збільшився.