Завантаження ...

В Охтирці фейкові волонтери обікрали пенсіонерку

618e8116bf081-rabota-feykovykh-y-chestnykh-blahotvorytel-nykh-fondov-v-ukrayne-1.jpg

Довірившись незнайомцям, які назвалися волонтерами, пенсіонерка втратила 5 тисяч гривень.

Як повідомили в поліції Сумщини, до чергової частини Охтирського районного відділу поліції надійшло повідомлення за фактом зникнення грошових коштів з будинку 86-річної місцевої мешканки. Зі слів потерпілої, до двору її домоволодіння прийшло двоє молодих чоловіків та жінка, які представилася волонтерами. Під приводом того, що на вулиці жарко та їм потрібно присісти аби заповнити необхідні документи зловмисники разом із потерпілою зайшли до будинку.

Розмістившись в одній із кімнат «гості» почали розповідати, що наступного дня за місцем мешкання потерпілої перевезуть гуманітарну допомогу, а також, що кожному пенсіонеру ще буде надано грошову допомогу в сумі 1000 гривень, але для їх отримання необхідно записати паспортні дані. Тож господиня вийшла з кімнати по документи.

Поспілкувавшись з потерпілою, ще декілька хвилин та нібито заповнивши відповідні документи, «волонтери» покинули територію домоволодіння.

Наступного дня потерпіла виявила, що з будинку зник її гаманець з грошовими коштами в сумі 25 000 гривень.

Зрозумівши, що вона стала жертвою злочину, остання повідомила про даний факт до поліції.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», у рамках якого проводять комплекс заходів з метою встановлення та затримання зловмисників.

Поліція закликає громадян бути пильними при спілкуванні з незнайомими особами, особливо якщо останні перебувають на території вашого домоволодіння та поводять себе підозріло чи наполягають на спілкуванні в приміщенні будинку чи квартири.