Сумська студентка зі “сріблом” Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Сумська студентка зі “сріблом” Європейського юнацького олімпійського фестивалю фото

У словацькій Банській Бистриці звершився XVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

У заключний день змагань наші юні олімпійці вибороли 3 медалі. А всього 18 (по 6 золотих, срібних і бронзових) і посіли 7 місце у медальному заліку.

Серед призерів останнього дня студентка СумДУ, дзюдоїстка Тетяна Лімзаєва, яка у командній першості допомогла збірній здобути срібні медалі.

У другому раунді наша команда здолала збірну Туреччини з рахунком 4:3, після чого у чвертьфіналі перемогли команду Ізраїлю з рахунком 4:1.

У півфіналі наші дзюдоїсти здолали потужну збірну Грузії. Переможні очки на рухунку Єлизавети Литвиненко, Тетяни Лімзаєвої, Юлії Кузьменко та Станіслава Корчемлюка.

У фіналі наші дзюдоїсти зустрілися зі збірною Азербайджану. На жаль, цього разу перевага була на стороні суперників.

У підсумку наша команда посіла друге місце і завоювала срібні нагороди ЄЮОФ-2022.