Завантаження ...

На Сумщині збільшилася кількість ДТП

69_main-v1584376135.jpg

Протягом вихідних патрульна поліція Сум опрацювала майже 370 повідомлень про надзвичайні ситуації. 

На офіційній сторінці “Фейсбук” патрульна поліція Сумської області розповіла про підсумки своєї діяльності за період з 15 по 16 січня. Згідно з їхньою інформацією, майже 370 повідомлень були опрацьовані працівниками поліції, з них 17 стосувалися дорожньо-транспортних пригод.

 

“Одна автопригода із потерпілими, у якій травмована одна особа. П’ять автопригод з матеріальними збитками, в одинадцяти випадках водії дійшли обопільної згоди та склали Європротокол”, – такі числові дані надають патрульні. 

 

Також було складено більш як сто адміністративних матеріалів за порушення правил дорожнього руху. При цьому, три випадки були пов’язані з керуванням автівкою у стані алкогольного сп’яніння. 

Ще сорок адміністративних матеріалів працівники поліції склали через порушення громадського порядку. Крім того, було розкрито три злочини, пов’язані з наркотичними речовинами, знайдено чотирьох неповнолітніх осіб та повернуто один телефон, що знаходився у розшуку. 

Задля забезпечення свого добробуту або у разі виявлення правопорушення, поліція просить повідомляти про це за номером 102. 

Нагадаємо, нещодавно в місті Суми значно погіршилися погодні умови. Гідрометеорологічний центр попереджав про сильні пориви вітру та хуртовину, ожеледицю на дорогах. Рівень небезпеки було визначено як перший або “жовтий”. Також Служба автомобільних доріг у Сумській області закликала водіїв транспорту не залишати домівки без особливої потреби, бути обережними на дорогах і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.