Завантаження ...

Дубов’язівський паливний склад продали на аукціоні майже за 13 млн грн

1202-153526-06.jpg

До 18 червня поточного року приватизацією об’єктів, що входять до спільної власності сіл, селищ, міст Сумської області займалися спеціалісти Управління майном обласної ради.

Згодом в облраді був створений відділ приватизації, інвестиційної політики та контролю за додержанням законодавства у сфері земельних відносин і публічних закупівель. З цього моменту активно розпочалася робота над об’єктами, які підлягають приватизації, і вже є перші результати.

24 грудня відбувся аукціон з продажу Дубов’язівського паливного складу. Стартова ціна становила 2 млн 3 тисячі 300 грн. Але об’єкт вдалося продати за 12,8 млн грн. Свої цінові пропозиції пропонували 4 учасника.

Голова обласної ради Віктор Федорченко зазначає, що була проведена величезна робота. «Деякі скептики говорили, що відділ приватизації не потрібен, але результат очевидний. Майже 13 млн грн, після підписання протоколу і договору купівлі продажу, підуть на розвиток Сумщини. Їх можна використовувати в тому числі й на реконструкцію онкологічного диспансеру, що дасть набагато більше користі жителям області, ніж приміщення, яке було в оренді й знаходилося у занедбаному стані», - наголосив голова Сумської обласної ради.

Наразі відділом у системі PROZORRO виставлено 7 об’єктів на приватизацію, у планах ще не менше десяти.