Сумські футзалісти програли чемпіону

Сумські футзалісти програли чемпіону фото

7 жовтня, стартував 6-й тур чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі. АФФК «Суми» в манежі СумДУ приймав чемпіона України івано-франківський «Ураган».

Було багато моментів біля воріт обох команд, але рахунок був відкритий лише під кінець першого тайму: на 20-й хвилині забив вихованець сумського футзалу Артем Фаренюк, який вже давно грає в Івано-Франківську.

Сумчани зуміли зрівняти на 36-й хвилині завдяки голу Василя Кефи. Але за дві хвилини суддя призначив сумнівний пенальті у ворота наших (від зіткнення з гравцем суперників постраждали відразу двоє наших, але порушення угледіли у когось із них), який реалізував Микола Грицина.

У підсумку 1:2 – прикра поразка. У «Сум» залишається всього 3 очки в 5 іграх і поки все той же 7-е місце.

Решта матчів туру зіграють у п’ятницю і суботу.