Команди з Сумщини програли в другій лізі

Команди з Сумщини програли в другій лізі фото

Сьогодні, 6 жовтня, відбулися матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. ФК «Суми» мав приймати сімферопольську «Таврію», але через фінансові проблеми не зміг провести навіть домашній матч.

Швидше за все йому буде зараховано технічну поразку (дві таких за сезон означають автоматичне зняття з турніру).

ФК «Тростянець» у гостях програв «Полтаві» 0:2 (господарі забили по голу в кожному з таймів). А «Вікторія» з Миколаївки вперше програла під керівництвом нового тренера Анатолія Безсмертного – 1:2 від «Скорука» в Нікополі. Єдиний гол за наших забив Дмитро Гранкін у кінці першого тайму, у другому господарі забили двічі. Вирішальний з сумнівного пенальті в компенсований арбітром час.