Завантаження ...

Завтра у Сумах обмежать рух транспорту

88787.jpg

У Сумах під час проведення заходів з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників та 366-ї річниці з дня його заснування будуть зміни щодо організації дорожнього руху на окремих площах та вулицях.У Сумах під час проведення заходів з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників та 366-ї річниці з дня його заснування будуть зміни щодо організації дорожнього руху на окремих площах та вулицях.

У суботу, 4 вересня, буде обмежено рух та паркування транспорту в період з 09:00 до 13:00 вздовж проїзду по Покровській площі (зі сторони Театральної площі) від перехрестя «вул. Петропавлівська – Покровська площа» до перехрестя «вул. Гагаріна – Покровська площа».

Також цього ж дня в період з 12:00 буде обмежено рух послідовно за маршрутом руху колони військової та комунальної техніки: через перехрестя «вул. 20 років Перемоги – вул. Герасима Кондратьєва» – вул. 20 років Перемоги – перехрестя «вул. 20 років Перемоги – вул. Петропавлівська» – вул. Петропавлівська – перехрестя «вул. Соборна – вул. Петропавлівська – Покровська площа» – Покровська площа – перехрестя «вул. Героїв Сумщини – Покровська площа – вул. Гагаріна» – вул. Героїв Сумщини – перехрестя «вул. Героїв Сумщини – вул. Троїцька» – перехрестя «вул. Набережна р. Сумки – проспект Шевченка – майдан Незалежності» – майдан Незалежності.