Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж доби знешкоджено 31 застарілий боєприпас, ще 29 виявлено

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 31 застарілий боєприпас, ще 29 виявлено9 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 30 мінометних мін (50-мм) та артилерійського снаряду (76-мм) часів Другої світової війни. Небезпечні предмети були виявлені у лісі поблизу с. Перекопівка, Роменського району. Застарілі боєприпаси вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня на лінію екстреного виклику «101», надійшло 3 повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів: артснарядів по одному в лісі поблизу с. Сологубівка, Роменського району та на узбіччі вул. Бондаря в с. Соснівка, Глухівської ОТГ. Також у Роменському районі на відстані 600 метрів від житлових будинків с. Перекопівка виявлено 23 мінометних міни та 4 артснаряди.

На місцях виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів правоохоронцями встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: