Завантаження ...

На Сумщині в селі Підопригори відбудеться традиційний фестиваль, присвячений 30-й річниці Незалежності України

pidoprygory2021.jpg

У рамках заходів святкування Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України 20 серпня о 15.00 у селі Підопригори Сумського району заплановано проведення фестивалю «KvartalFEST»У рамках заходів святкування Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України 20 серпня о 15.00 у селі Підопригори Сумського району заплановано проведення фестивалю «KvartalFEST»

Цього дня передбачені виступи артистів Сумщини і популярних українських виконавців та колективів. Деякі з них уже підтвердили свою участь. Також планується виступ студії «Квартал-95». Буде проведено «Гастрофест», представлені туристичні маршрути, розваги для дорослих та дітей. Гості фестивалю зможуть побачити та придбати ексклюзивні вироби майстрів краю, скуштувати смачні страви, взяти участь у різноманітних конкурсах і козацьких розвагах.

Дістатися місця проведення фестивалю буде можливість на спеціально-організованих автобусах, які відходитимуть з усіх районів Сумської області. А для тих, хто приїде на власному авто або велосипеді, передбачені безкоштовні місця для паркування.