Завантаження ...

Ще дві освітньо-наукові програми СумДУ визнані зразковими

turizm-30-07-2020.jpg

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 27 липня одразу дві освітньо-наукові програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 061 «Журналістика» та 222 «Медицина» визнані зразковими.Сумський державний університет вкотре підтвердив високу якість підготовки фахівців. На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 27 липня одразу дві освітньо-наукові програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 061 «Журналістика» та 222 «Медицина» визнані зразковими.

Кращими практиками в реалізації цих освітніх програм визначено активну міжнародну академічну мобільність здобувачів та їх участь в грантових проєктах HORIZON-2020, ERASMUS+, Era-Net, DAAD; створені взірцеві умови для проведення наукових досліджень аспірантами; задіяний потужний викладацький склад; сучасне інформаційне та матеріально-технічне забезпечення, що дозволяє проводити навчання та наукові дослідження на рівні світових стандартів, тощо.

Запрошуємо на навчання за освітньо-науковими програмами підготовки докторів філософії в Сумському державному університеті.