Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Івана Сірка, 37, вул. Харківська, 1/1, вул. Воскресенська, 15 (заміна кранів та установка лічильників холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 26/1, вул. Заливна, 1, вул. Петропавлівська, 53, 127 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), пр-т М. Лушпи, 49, вул. Героїв Крут, 4 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 54 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Глінки, 11 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 31 ( заміна каналізаційного стояка в квартирі), вул. Нижньохолодногірська, 8 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 37 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Харківська, 30/1 (заміна труб гарячої води в квартирі), вул. Леваневського, 26 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: