Завантаження ...

У СНАУ домовились про співпрацю з провідним виробником м’яса індички в Україні

viber_2021-07-21_14-21-25-388-1024x922.jpg

З метою налагодження обопільної співпраці 21 липня представники ТОВ «Індичка» – директор з управління персоналом та головний лікар ветеринарної медицини – взяли участь у робочій зустрічі на базі СНАУЗ метою налагодження обопільної співпраці 21 липня представники ТОВ «Індичка» – директор з управління персоналом Ірина Шатохіна та головний лікар ветеринарної медицини Максим Магдалюк – взяли участь у робочій зустрічі на базі Сумського національного аграрного університету.

Під час візиту гості ознайомилися з прогресивною матеріально-технічною базою університету, а також детальніше розповіли про кадрові потреби свого підприємства та його потужності. Як зауважила у своєму виступі Ірина Шатохіна, ТОВ «Індичка» є провідним експортером м’яса індички, що становить 50% ринку експорту України. Варто врахувати, також, плани підприємства щодо збільшення власних потужностей та відповідно гострої потреби у формуванні якісного кадрового резерву вже сьогодні.

Під час робочої зустрічі були досягнуті домовленості щодо укладення договору про співпрацю між Сумським НАУ і ТОВ «Індичка», стажування викладачів на базі ТОВ «Індичка», практичної підготовки студентів. Представники підприємства запропонували викладачам СНАУ відвідати ТОВ «Індичка» з зустрічним візитом.

Приємно відзначити, що представники роботодавця охоче відгукнулися на пропозицію Сумського НАУ долучитися до перегляду навчальних планів та програм дисциплін. Разом з тим ТОВ «Індичка» ввійде до складу Експертної ради роботодавців.