Завантаження ...

На Сумщині активно будують три сучасні амбулаторії

099.jpg

У селах Мала Павлівка, Кардашівка та Корабельське Охтирського району вже у вересні будуть нові амбулаторії первинної медичної допомоги, які сьогодні будуються з нуля.У селах Мала Павлівка, Кардашівка та Корабельське Охтирського району вже у вересні будуть нові амбулаторії первинної медичної допомоги, які сьогодні будуються з нуля. Як повідомив голові Сумської облдержадміністрації Василю Хомі прораб на будівництві амбулаторії в Малій Павлівці Станіслав Коростиль, терміни здачі амбулаторії в експлуатацію – серпень-початок вересня цього року

«Площа забудови становить 250 м2. Площа проїздів та тротуарів – 526 м2. Працюємо інтенсивно, адже розуміємо важливість цього об’єкту для жителів громади, – повідомив він. – Терміни здачі амбулаторії в експлуатацію – серпень-початок вересня».

За словами Василя Хоми, роботи виконуються якісно та з дотриманням термінів. Тож усі три амбулаторії в Охтирському районі мають відкритися у вересні. Ще по трьох амбулаторіях – у с. Чернеча Слобода Конотопського району, с. Андріяшівка Роменського району та смт. Угроїди Сумського району наразі проходять тендерні процедури і скоро розпочнуться роботи.

«Велике будівництво» Президента Володимира Зеленського – це не лише про оновлення інфраструктури, робочі місця, це ще й про здоров’я і життя людей. Разом із приймальними відділеннями опорних лікарень ми будуємо сучасні амбулаторії на селі, щоб жителі Сумщини мали можливість отримувати якісну медичну допомогу незалежно від місця проживання», – наголосив голова облдержадміністрації.