Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині триває ремонт місцевих доріг

На Сумщині триває ремонт місцевих дорігЗа словами голови Сумської облдержадміністрації, на замовлення ДП «Дороги Сумщини» розпочато поточний середній ремонт покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 191605 Тростянець – Мащанка

«Поряд з державними дорогами в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області ремонтуються місцеві дороги. Для ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в Сумській області на 2021 рік було виділено коштів субвенції з державного бюджету в сумі 707,9 млн гривень та залишок не використаних коштів у 2020 році в сумі 18,8 млн гривень, – розповів Василь Хома. – Зокрема, в цьому році кошти субвенції з державного бюджету спрямовані на ремонт 32 об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 452,3 млн гривень; ремонт 24 об’єктів вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської області в сумі 113,9 млн гривень тощо».

Наразі здійснюється поточний середній ремонт на 5 автомобільних дорогах, серед цих об’єктів і дорога – О 191605 Тростянець – Мащанка.

Усі роботи виконуються під контролем фахівців ДП «Дороги Сумщини».

Добавить в: