Главная страница » Новости » Город и регион » ЗНО з української мови і літератури на Сумщині скалали 5807 осіб

ЗНО з української мови і літератури на Сумщині скалали 5807 осібЗа інформацією обласного Департаменту освіти і науки, у вівторок 1 червня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури та української мови, у якому традиційно бере участь найбільша кількість учасників. До участі у тестуванні з української мови і літератури по області зареєструвалося 6 692 особи, з’явилося – 5 807 осіб, що становить 86,8 %

Загальна кількість пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, на базі яких учасники виконували сертифікаційні роботи, – 49 (у містах Суми, Конотоп, Ромни, Шостка, Глухів, Охтирка).

До участі у тестуванні з української мови і літератури по області зареєструвалося 6 692 особи, з’явилося – 5 807 осіб, що становить 86,8 %; з української мови зареєструвалося 3 023 особи, з’явилося – 1 512 осіб, що становить 50,0 %.

На всіх пунктах проведення зовнішнього оцінювання чергували медичні працівники; охорону громадського порядку здійснювали працівники Національної поліції.

Особи, уповноважені на здійснення контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання та громадські спостерігачі, на пунктах ЗНО в Сумській області були відсутні.

Добавить в: