Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Лесі Українки, 6, вул. Р. Атаманюка, 69, пр-т Курський, 39 (заміна корінних кранів гарячої та холодної води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 9 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Прокоф’єва, 31 (заміна корінних кранів гарячої води та установка лічильників в квартирі), вул. К. Зеленко, 10 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. К. Зеленко, 7 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Засумська, 16/5 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 49 (заміна труб гарячої води в квартирі), вул. Реміснича, 10 (заміна каналізаційних труб та установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: