Главная страница » Новости » Город и регион » Сумах узгодили списки учасників АТО, як подали заяви на отримання житла

Сумах узгодили списки учасників АТО, як подали заяви на отримання житлаРада учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові опрацювала попередні списки учасників АТО/ООС, які у 2021 році подали заяви на отримання одноразової цільової матеріальної допомоги на придбання житла.

Засідання відбулося у четвер, 27 травня.

У підсумку Рада узгодила попередні списки учасників АТО/ООС, які цього року подали заяви на отримання одноразової цільової матеріальної допомоги на придбання житла, та результати їх розгляду.

Пропозиції та зауваження щодо результатів розгляду документів приймаються до 18 червня.

Контактна особа: секретар Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові Оксана Подус, тел.: 0953491993.

Нагадаємо, прийом заяв тривав з 4 січня по 31 березня.

Порядок забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки затверджено рішенням Сумської міської ради від 21.10.2020 № 7560-МР»Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 07 липня 2016 року № 954–МР «Про затвердження Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки» (зі змінами).

Ознайомитися з рейтинговими списками

Добавить в: