Главная страница » Новости » Город и регион » Агенція промоції «Суми» запрошує найменших містян на екскурсію «Маленькі історії казкового міста»

Агенція промоції «Суми» запрошує найменших містян на екскурсію «Маленькі історії казкового міста»КУ «Агенція промоції «Суми» в Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запрошує найменших містян на екскурсію «Маленькі історії казкового міста».

Екскурсії, а таких протягом дня буде дві (о 12:00 та 14:00, однакові за змістом), розраховані на дітей віком 5–10 років. Кожна триватиме протягом 40–50 хвилин, за які Володимир Луговий і Неля Карасіна розкажуть декілька маленьких історій казкового міста.

«Місто Суми має свої цікаві історії. Багато з них казкові, бо тут, просто неба, живуть персонажі, яких можна побачити лише якщо віриш у казку.... Тільки якщо віриш – будинки та пам’ятники оживають та діляться своїми цікавими пригодами», – зазначають організатори.

Діти на екскурсію допускаються лише в супроводі мінімум одного дорослого. Кількість місць обмежена. Записатися можна за тел.: 67-98-39 з 11:00 до 18:00 або за адресою: вул. Соборна, 27.

Добавить в: