Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах почнуть вирішувати проблеми приватного сектору

У Сумах почнуть вирішувати проблеми приватного секторуПід час сесії міської ради депутати підтримали зміни до Комплексної цільової програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, що спрямовані на розвиток приватного сектору.

Як повідомив міський голова Олександр Лисенко, це одне із головних питань, адже надходило багато звернень від мешканців приватного сектору.

«Тепер у нас є ще одна підпрограма у програмі розвитку житлово-комунального господарства в нашому місті. І це розділ з відповідними завданнями, їх шість, по розвитку територій приватного сектору. Там будуть окремі напрямки, окремі завдання, серед яких ремонт доріг, тротуарів, комунікацій, прибирання, висадження дерев та інше – це все тепер у цих завданнях. Буде окрема цифра фінансування в програмі, яка плануватиметься на кожен рік. Раніше це стосувалося всього міста, але чомусь по приватному сектору пункти були не закладені», – сказав Олександр Лисенко.

Очільник громади додав, що раніше такі роботи виконувалися за зверненнями від мешканців або депутатів. Зараз ця діяльність відбуватиметься в автоматичному режимі і розрахована до 2023 року.

Підтримали такі зміни до програми 37 голосами.

Добавить в: