Главная страница » Новости » Город и регион » Молодіжний театр «Кураж» СумДУ здобув перемогу на Всеукраїнському творчому конкурсі

Молодіжний театр «Кураж» СумДУ здобув перемогу на Всеукраїнському творчому конкурсі22-25 квітня у Києві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Україна єдина».

У конкурсі, що пройшов у дистанційному форматі, взяли участь колективи з Київської, Одеської, Харківської, Кіровоградської, Житомирської, Тернопільської, Хмельницької, Сумської областей.

Свою акторську майстерність на конкурсі продемонстрували представники Сумського державного університету – учасники молодіжного театру «Кураж» (керівник Ірина Небилова). Авторська мініатюра про студентське життя «Сімейна ідилія» у номінації «Театральний жанр» у виконанні наших театралів отримала 1 місце.

У постановці були задіяні: Дар’я Тарасюк, студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, Денис Петренко, студент Навчально-наукового інституту права, Гліб Харченко, студент Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (ННІ БіЕМ).

Музичний супровід здійснювала Анна Король (ННІ БіЕМ), а відео для конкурсу готував Симон Тимошенко (ННІ БіЕМ).

Добавить в: