Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах опрацьовують питання запровадження нових маршрутів комунального транспорту

У Сумах опрацьовують питання запровадження нових маршрутів комунального транспортуПід час апаратної наради міський голова Олександр Лисенко зосередив увагу на питанні запровадження нових маршрутів комунального транспорту і зміни схеми руху з урахуванням придбання нових тролейбусів.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко повідомив, що було розглянуто варіанти маршруту № 21: «Він має рухатися від автовокзалу по вул. Іллінська через Покровську площу, вул. Героїв Сумщини, вул. Троїцьку до залізничного вокзалу, потім по вул. Металургів, пр-ту Курський, вул. Ковпака, вул. Чернігівська, вул. Білопільський шлях і до автовокзалу».

Для частини маршруту буде задіяно автономний хід. Саме за цим напрямком надходило багато звернень від мешканців, тому виникла необхідність створення кільцевого маршруту.

Окрім того, відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг було опрацьовано маршрут від вул. Інтернаціоналістів до Центрального ринку через вул. Івана Сірка, пр-т Лушпи та вул. Харківська

Міський голова зазначив, що потрібно звернути увагу і на маршрут № 14 «Героїв Крут – Аеропорт». Також він доручив разом із Патрульною поліцією узгодити питання виїзду та розвороту тролейбусів із вул. Івана Сірка на пр-т Лушпи.

«Я погоджуюся, що це важливі три маршрути. Я думаю, що це «мале кільце» з’єднає і лікарні наші, і вул. Троїцьку, і вул. Привокзальна, вул. Ковпака, шпиталь, дитячу лікарню. Це непоганий маршрут буде», – підсумував очільник Сум.

Добавить в: