Главная страница » Новости » Город и регион » Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі

Студенти СумДУ взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі20-21 березня відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Маю право», в якому свої уміння ведення дискусії у форматі дебатів продемонстрували і студенти Сумського державного університету.

Участь здобувачів освіти СумДУ у дебатному русі стала можлива завдяки створеному в Сумах з ініціативи Студентської ради при Сумській ОДА дебатному клубу «Онікс». Для бажаючих повчитися азам майстерності, отримати новий досвід, удосконалити свої навички організатори клубу на початку березня провели дводенний захід Sumy Debate School (https://fb.me/e/dpWrtzeHm) на базі Конгрес-центру СумДУ за участю тренерів з Київського дебатного відділення.

Для учасників було проведено тренінги, зокрема, з таких тем: «Основи аргументації», «Розширення в дебатах», «Аналітичні промови» тощо. Випускники Школи отримали сертифікати за підписами директорки департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторії Гробової та президентки Федерації дебатів України Карини Кузнєцової.

Щоб долучитися до клубу, достатньо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3b6pBBV

Здобувачі освіти СумДУ, які володіють уміннями дебатувати англійською, у тому числі іноземні студенти, можуть долучитися до англомовного онлайн-клубу дебатів HUEUDC: https://cutt.ly/5uM1YPf

Добавить в: