Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан закликають не наближатися до місць проведення ремонтних робіт на колекторах

Сумчан закликають не наближатися до місць проведення ремонтних робіт на колекторахПрацівники сумського водоканалу продовжують здійснювати аварійно-відновлювальні роботи з усунення поривів на самопливних колекторах.

Так, водоканалівці вже усунули аварійні ситуації по вулиці Івана Сірка біля будинків №№ 35, 37 та 45, просанувавши понад 90 метрів.

Наразі тривають роботи щодо ліквідації поривів самопливної каналізаційної мережі на перехресті вулиць Івана Сірка та Інтернаціоналістів, Замостянська та Черкаська, Черкаська та Лінійна.

Під час проведення робіт працівники аварійної бригади дедалі частіше почали помічати маленьких та дорослих мешканців будинків, яким цікаво поспостерігати за ремонтним процесом та зайти за огорожу. Зазначимо, така «екскурсія» є небезпечною для життя, адже можна втратити рівновагу та впасти у котлован. Також обвал ґрунту поблизу ремонтних ділянок може призвести до серйозного травмування або летальних наслідків.

КП «Міськводоканал» закликає містян дотримуватися заходів безпеки та не наближатися до місць проведення аварійно-ремонтних робіт, ділянок провалу чи просідання дорожнього покриття.

Добавить в: