Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з синдромом Дауна

У Сумах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з синдромом ДаунаУ приміщенні відділення денного перебування «Спільнота» КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня» відбувся інтеграційний захід за участі «сонячних дітей» та молоді з інвалідністю «Щастя в долоні».

Захід присвячено дню людей із синдромом Дауна, який відзначають у всьому світі 21 березня.

Гостями на заході були заступник міського голови Віра Мотречко та перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Світлана Маринченко, які також взяли участь у майстер-класах та створенні малюнку долонями.

«Слід подивитися на дітей з синдромом Дауна іншими очима. Вони надзвичайно талановиті і розвинуті, сьогоднішній захід це підтвердив. Дякую всім, хто долучився до організації та проведення цього свята. Дуже важливо такими заходами нагадувати спільноті, що люди з синдромом Дауна є повноцінними учасникам суспільства, і що вони нічим не відрізняються від інших людей», – зазначила Віра Мотречко.

У програмі заходу була представлена виставка робіт дітей з синдромом Дауна та молоді з інвалідністю, а також проведення різноманітних майстер-класів.

Також, свої таланти головні учасники дійства проявили продемонструвавши дві театральні мініатюри. Всього у заході взяли участь 14 дітей з синдромом Дауна та молоді з інвалідністю.

Добавить в: