Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сумщини розшукують псевдолікарів, які видурили у жінки 80 000 гривень

Правоохоронці Сумщини розшукують псевдолікарів, які видурили у жінки 80 000 гривеньДо поліції звернулась 58-річна сумчанка з повідомленням про те, що стала жертвою телефонних шахраїв.

Минулої доби на мобільний телефон жінки зателефонував невідомий, який представився лікарем однієї з міських лікарень. Він повідомив, що донька заявниці потрапила в дорожньо-транспортну пригоду та отримала тяжкі тілесні ушкодження. Дівчині потрібна негайна операція, яка коштує 80 000 гривень. Залишаючись з потерпілою на зв’язку, псевдолікар підіслав за місцем мешкання жінки свого «помічника», який забрав гроші на неіснуючу операцію. Згодом жінка зателефонувала донці, таким чином з’ясувавши, що потрапила у пастку шахраїв.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Поліцейські наголошують не довіряти інформації отриманої від телефонних співрозмовників, ким би вони не називались. У випадку, коли просять гроші під різними терміновими приводами - перервіть розмову і покладіть слухавку. Зателефонуйте людині, яка нібито потрапила у біду чи її найближчим родичам, і з’ясувати правдивість наданої інформації. Якщо не виходить зв’язатися - не переказуйте, не пересилайте і не передавайте свої гроші незнайомцям, за жодних обставин.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: