Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулий тиждень виявлено один застарілий боєприпас

На Сумщині за минулий тиждень виявлено один застарілий боєприпасУпродовж минулого тижня на території області виявлено один 122 – мм артилерійський снаряд. Небезпечну знахідку виявив місцевий мешканець в полі на відстані 1 км від житлових будинків в с. В. Вистороп, Лебединського району. На місці виявлення виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни).

З початку року на Сумщині вже зафіксовано 13 випадків виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники наголошують, що боєприпаси вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому в таких випадках необхідно бути обережними, у жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче не намагатися його вилучити та перенести. Також не можна поблизу користуватися мобільним та радіозв'язком, це може спровокувати вибух. Треба запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо на лінію екстреного виклику за номером «101».

Пам’ятайте, роботи зі знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: