Студентка СумДУ – бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо

Студентка Медичного інституту Сумського державного університету Анастасія Антіпіна виборола бронзову медаль на змаганнях за Кубок Європи з дзюдо.

Кубок Європи проходив 27-28 лютого в Празі (Чехія). Україну на змаганнях представляли 29 спортсменів, які у підсумку завоювали 4 медалі: 2 срібні та 2 бронзові.

Анастасія Антіпіна виступала у перший день змагань, у ваговій категорії до 63 кг. Стартовий поєдинок приніс дівчині перемогу над румунською спортсменкою, але в чвертьфіналі Анастасія поступилася чемпіонці з Нідерландів. Наступні сутички стали для студентки СумДУ вдалими та забезпечили їй «бронзу».

Варто зазначити, що для Анастасії Антіпіної медаль стала першою в дорослій кар’єрі на міжнародній арені.