Главная страница » Новости » Город и регион » Науковці СНАУ стали одними з кращих авторів кваліфікаційних робіт з менеджменту

Науковці СНАУ стали одними з кращих авторів кваліфікаційних робіт з менеджментуПостійний розвиток і удосконалення є неодмінними вимогами до кожного науковця, який прагне, аби його робота приносила користь, розвивала громади і була наближеною до актуальних запитів суспільства. Тому підвищення кваліфікації, участь у конкурсах та постійний розвиток – must have для кожного серйозного представника наукової спільноти, незважаючи на його вік.

Тож від самого початку навчання студентів мотивують брати участь у різноманітних конкурсах наукових робіт та проєктів. Одними з перших у 2021 році стали відомі результати Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 Менеджмент за спеціалізаціями «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент бізнес-структур». Їх було оголошено під час заключної наради, яка відбулася 17 лютого на кафедрі менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну.

Однією із переможців цього конкурсу за спеціалізацією «менеджмент персоналу» стала студентка Сумського НАУ Аліна Беспалова, яка отримала Диплом ІІІ ступеня за освітнім ступенем «магістр».

Назва роботи «Удосконалення менеджменту персоналу підприємства». Написана вона під керівництвом доктора економічних наук, професора СНАУ Андрія Михайлова.

Вітаємо Аліну та Андрія Миколайовича з чудовим результатом, та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.

Добавить в: