Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині продовжують роботу пункти обігріву для населення

На Сумщині продовжують роботу пункти обігріву для населенняЗа дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми в області розгорнуто і продовжують працювати 622 пункти обігріву

Сьогодні на території Сумської області очікуються невеликі опади, слабка ожеледь, місцями туман, на дорогах можлива місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10м/с. Температура повітря протягом доби від 3 морозу до 2 тепла. Але вже завтра значне зниження температури: 23 лютого – температура повітря вночі 11-16 морозу, вдень 8-13 морозу.24 лютого – температура повітря вночі 14-19 морозу, вдень 5-10 морозу.

На Сумщині наразі розгорнуто 622 пункти обігріву. Пункти обігріву знаходяться у медичних закладах, бібліотеках, будинках культури, адміністративних будівлях, будівлях соціального захисту. Зокрема,у Сумах функціонує 28 таких пунктів, у Сумському районі – 41, Шосткинському районі – 40, Охтирському районі – 22, Конотопському районі – 46 тощо. Адреси пунктів обігріву дивіться за посиланням: https://sm.dsns.gov.ua/ua/Perelik-punktiv-obigrivu-stanom-na-16-sichnya-2018-roku.html

Голова облдержадміністрації доручив керівникам органів виконавчої влади на місцях бути готовими до ліквідації наслідків погіршення погодних умов та тримати на контролі безперебійну роботу пунктів обігріву.

У свою чергу Служба автомобільних доріг у Сумській області просить водіїв та інших учасників дорожнього руху дотримуватись правил дорожнього руху та бути максимально уважними за кермом, в разі необхідності надавати перевагу в русі дорожній техніці.

У випадку надзвичайної ситуації завжди можна зателефонувати на гарячу лінію. Гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Сумській області працює цілодобово за телефонами: 0542-700-281, 050-307-56-92.

Добавить в: