Завантаження ...

У Сумах пункти обігріву переводять у штатний режимМіський голова Олександр Лисенко під час щопонеділкової апаратної наради наказав на період холодів перевести роботу міських пунктів обігріву в штатний режим.

«Цього та наступного тижня ми очікуємо зниження температури – вночі до -20 °C, вдень від -10 °C до -15 °C. Тож ми маємо бути готові допомогти нашим мешканцям, – необхідно розгорнути пункти обігріву в штатному режимі, адже, зважаючи на попередні погодні умови та вищу температуру, вони працювали в черговому», – підкреслив очільник міста.

Доручення опрацювати дане питання, зокрема, забезпечивши карантинні вимоги та все необхідне для повноцінного функціонування в пунктах обігріву надійшло начальнику управління охорони здоров’я Олені Чумаченко, начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артуру Петрову та начальнику відділу культури Наталії Цибульській.

Загалом від початку роботи пунктів обігріву при лікувальних закладах туди звернулось до 20 осіб, з яких двох госпіталізували. У пунктах обігріву при бібліотеках побувало протягом минулого тижня сім чоловік, сьогодні, 8 лютого, – чотири.