Завантаження ...

На Сумщині п’ять підприємств повністю погасили зарплатні борги перед працівникамиПитання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області – на контролі у голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми

Під час чергового засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко зазначив, що своєчасне отримання зарплат та пенсій – це стабільність і соціальний захист кожного мешканця області.

Засідання проведено у відеоселекторному режимі. До місцевих студій запрошено керівників місцевих органів влади, підприємств-боржників міст Шостка та Суми, Недригайлівської громади.

«За даними моніторингу, станом на 1 січня 2021 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати, що обліковувалася на 27 підприємствах області, становила 335,6 млн гривень, що майже на 14,3 млн гривень (або 4,1%) менше по відношенню до попереднього місяця», – повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Повністю погасили зарплатні борги перед працівниками ПАТ «Сумиоблагротехсервіс», КП «Сумижитло» Сумської міської ради, АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання – Інжиніринг», ПрАТ «Свеський насосний завод» (м.Суми), ДНДІ хімічних продуктів (м.Шостка).

Заслухані звіти кожного із запрошених керівників підприємств-боржників. Проаналізовано причини існування фактів несвоєчасної виплати зароблених коштів.

У підсумку Віталій Максименко зазначив: «Облдержадміністрація не стоїть осторонь проблем підприємств-боржників, що пов’язані з вирішень на регіональному та державному рівні, і готова до співпраці з кожним. Проте, відповідати за порушення термінів виплати заробітної плати доведеться керівникам підприємств-боржників».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: