Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено, ще один виявлено

На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено, ще один виявлено28 січня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 82-мм мінометної міни. Небезпечну знахідку раніше виявили у полі с. Бугрувате Охтирського району, на відстані до 300 м від житлових будинків.

Того ж дня, об 11:50, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету схожого на боєприпас, в лісі, на відстані 500 м від житлових будинків, в с. Ямне Великописарівського району. Рятувальники попередньо ідентифікували знахідку як 45 – мм артилерійський снаряд часів минулих війн. На місці виявлення вбухонебезпечного предмету виставлено правоохоронцями охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

У ДСНС України у Сумській області

Добавить в: