Главная страница » Новости » Город и регион » Вперше в місті стартує мистецький онлайн-проєкт для дітей та дорослих від Агенції промоції «Суми»

Вперше в місті стартує мистецький онлайн-проєкт для дітей та дорослих від Агенції промоції «Суми»Агенція промоції «Суми» розпочинає пізнавальний проєкт для дітей та дорослих, в рамках якого щомісяця упродовж року публікуватиме відео-лекції, майстер-класи та читання від сумських митців.

«Ми розуміємо, що з 2020 року світ вимушено перейшов у режим онлайн – люди навчаються, розважаються та працюють в мережі. Та попри це є унікальна можливість дізнатися більше про рідне місто, навіть не виходячи з дому, зокрема, ознайомитися із творчістю сумських митців онлайн. Водночас, таким чином, художня література, поезія та сфера дозвілля, родом із Сум здобуде більшу кількість прихильників», – підкреслюють в Агенції промоції «Суми».

Розпочнуть мистецький пізнавальний проєкт з літературних онлайн-читань від арт-тренера, письменниці, ілюстраторки дитячих книг Світлани Качуровської. Вона познайомить сумчан зі Світайликами – авторськими героями, які допоможуть усім прокинутися в морозний ранок.

Слідкувати за новими відео можна на офіційній сторінці Агенції промоції «Суми» у Facebook.

Добавить в: