Главная страница » Новости » Город и регион » У 2020 році на гарячу лінію Сумського рибоохоронного патруля надійшло 107 звернень

У 2020 році на гарячу лінію Сумського рибоохоронного патруля надійшло 107 зверненьПротягом 2020 року на «гарячу лінію» Сумського рибоохоронного патруля надійшло 107 звернень від громадян області з наданням інформації щодо виявлених правопорушень природоохоронного законодавства та отримання консультацій.

Так, спеціалістами надано 36 роз’яснень з питань Правил любительського та спортивного рибальства, особливості рибальства в період нерестової заборони, використання знарядь лову, періоди зимівлі та місцезнаходжень зимувальних ям, правил торгівлі водними біоресурсами на ринках тощо.

По 71 повідомленню державні інспектори здійснили рейдові виїзди на водойми. З них виявлено 36 порушень природоохоронного законодавства та складено 15 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення), чотири – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), вісім - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та два - за ст. 90 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України). Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 15,3 тис. грн.

Крім цього, складено 12 актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 26 од. сіток, дві раколовки та два «павука».

Нагадуємо, що в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Сумській області працює телефон «гарячої лінії»: (096) 838 25 70 на який можна зателефонувати у випадку виявлення порушення Правил рибальства, незаконний продаж водних біоресурсів, або вам необхідна консультація чи роз’яснення спеціаліста.

Просимо не надавати недостовірну і не перевірену інформацію, адже за всіма повідомленнями державні інспектори рибпатруля здійснюють рибоохоронні рейди для підтвердження фактів природоохоронних правопорушень, витрачаючи неефективно паливо та час.

Для того, щоб відреагувати на звернення та направити на місце порушення рейдову групу, Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області повинне зареєструвати звернення відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», де має бути обов’язково зазначено ваше ПІБ, номер телефону, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо заявник не хоче назвати таку інформацію звернення не фіксується.

Добавить в: