Главная страница » Новости » Город и регион » Уряд сприяє залученню інвестицій в аграрний сектор Сумщини

Уряд сприяє залученню інвестицій в аграрний сектор СумщиниЗа підсумками минулого року в аграрному секторі Сумської області реалізовувалося 37 проектів, за якими освоєно понад 1,7 млрд гривень. Більшість інвестиційних коштів спрямовувалося в розвиток виробничої та ринкової інфраструктури. Таким чином на реалізацію 22 проектів з будівництва та реконструкції елеваторів, тваринницьких об’єктів виділено понад 900 млн гривень

Уряд підтримує інвестиційну діяльність аграріїв. Завдяки участі в програмі державної фінансової підтримки за цим напрямом аграрії Сумщини отримали у минулому році 21,2 млн гривень. Як результат на Сумщині проведено реконструкцію тваринницьких комплексів в молочному скотарстві та птахівництві, а також реконструкцію окремих елеваторних потужностей.

Вкладені інвестиції та підтримка Урядом розвитку аграрного сектору сприяє оновленню матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств області та підвищенню ефективності їх господарської діяльності.

З огляду на важливість сталого розвитку тваринництва державна фінансова підтримка цієї галузі, зокрема часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна передбачається також і в 2021 році.

Добавить в: