Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини застерігає громадян дотримуватися карантинних обмежень

Поліція Сумщини застерігає громадян дотримуватися карантинних обмеженьЗ метою контролю за дотриманням карантинних обмежень на території області протягом минулої доби функціонували 60 рейдових груп, у складі близько 130 працівників поліції.

У ході профілактичних заходів правоохоронці виявили 50 порушень карантинних обмежень за якими складено відповідні адміністративні матеріали за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей».

З них – 41 протокол за порушення носіння захисних масок та 9 – щодо діяльності закладів з порушенням карантинних обмежень.

Поліцейські застерігають громадян із порозумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації, і не допускати порушень карантинних обмежень. Адже за їх порушення можлива не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність.

Перебуваючи у громадських місцях дотримуйтесь соціальної дистанції. Використовуйте засоби індивідуального захисту – респіратори та маски, у тому числі виготовлені самостійно. Одягайте їх правильно – закриваючи ними ніс та рот.

Пам’ятайте: від вашої поведінки залежить життя та здоров’я ваше особисте, ваших рідних та всіх оточуючих.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: