Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу

На Сумщині з’явився ще один дитячий будинок сімейного типуЗаступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко разом з начальником обласної служби у справах дітей Юрієм Каліновським відвідали новостворений дитячий будинок сімейного типу, що розрахований на 10 дітей

«Цей будинок є дуже важливими, адже це дасть можливість влаштувати в сім’ю 10 дітей, які залишилися без батьківського піклування. Оскільки зараз йде закриття інтернатних закладів, робимо все для того, щоб діти не залишилися сам-на-сам з проблемою та були влаштовані у сімейні форми виховання», – зазначив Віталій Максименко.

Житловий будинок для дитячого будинку сімейного типу було придбано у листопаді 2020 року за 3 336 885 грн.: за кошти субвенції з державного бюджету (2 652 000 грн.) та кошти Сумської територіальної громади (684 885 грн.).

Дитячий будинок сімейного типу Конєвих розрахований на 10 дітей. На сьогодні це 7 дітей. У новому 2021 році ДБСТ Алли та Сергія Конєвих з радістю прийме на виховання ще трьох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Завдяки злагодженій співпраці небайдужих людей та обласної влади, діти, позбавлені батьківського піклування, зустрічатимуть новорічні свята в родинному колі, в святковій доброзичливій атмосфері.

«Родина Конєвих зарекомендувала себе, як сім’я з великим батьківським потенціалом, де сприяють розвитку здібностей та талантів дітей. Це дружна сім’я, у якій є підтримка, повага, любов та турбота» - наголосив начальник обласної служби у справах дітей Юрій Каліновський.

Довідково. Дитячий будинок сімейного типу Конєвих створено у грудні 2020 року рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради на базі прийомної сім’ї, яка функціонувала з червня 2014 року. У ній виховувалось троє дітей: одна рідна та двоє, позбавлених батьківського піклування. На сьогодні це 5 родина в місті Суми, що вирішила створити ДБСТ.

Добавить в: