Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води та опалення.

Йдеться про будинки за адресами: вул. СКД, 12, вул. Харківська, 44, вул. Івана Сірка, 29, вул. Богуна, 16, вул. С. Табали, 30 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Данила Галицького, 39, вул. Засумська, 12А, вул. Іллінська, 51/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Роменська, 88 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Металургів, 15 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), пл. Горького, 5) (заміна корінних кранів та лічильників холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: