Главная страница » Новости » Город и регион » Управління державного архітектурно-будівельного контролю інформує сумчан про зміну форми подачі документів

Управління державного архітектурно-будівельного контролю інформує сумчан про зміну форми подачі документівЗ 1 грудня вступили в силу зміни до статті 261 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відтепер винятково в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги, подаються документи для отримання таких адміністративних та інших визначених цим Законом послуг щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками (крім об’єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю»).

Для замовників будівництва забезпечено можливість подання документів для отримання адміністративних послуг на порталі «Дія» за цим посиланням.

Тому документи, що створюються після 1 грудня, мають подаватися виключно з використанням електронної системи.

Внесення до них відомостей без використання електронної системи буде блокуватиметься програмними засобами електронної системи автоматично.

Добавить в: