Главная страница » Новости » Город и регион » Призери ІІІ Спортивно-інтеграційних ігор отримують нагороди

Призери ІІІ Спортивно-інтеграційних ігор отримують нагородиУ Міжнародний день людей з інвалідністю, 3 грудня, в бібліотеці-філії № 17, яка спеціалізується на роботі з цією категорією громадян, вшановували перших призерів ІІІ Спортивно-інтергаційних ігор.

Через карантинні обмеження ігри проходили онлайн протягом трьох тижнів. Близько 100 учасників із Сумщини та інших регіонів України, а також з Чехії, Грузії та Латвії виборювали звання найкращих. Учасників поділили на дві групи: люди, які пересуваються за допомогою милиць, ролаторів, протезів та візків; люди з інвалідністю, які пересуваються самостійно. Окремо змагалися друзі-волонтери ГО «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». До програми ІІІ Спортивно-інтергаційних ігор включили такі дисципліни: «стрітбол», «біг навколо озера Чеха», «відтискання від підлоги», «підтягування на поперечині», «присідання». Кожен учасник фіксував свою спробу на відео і надсилав на адресу «Феніксу».

У зв’язку з карантином, результати ігор оголошуватимуть у кілька етапів. Першу групу учасників вітали саме в Міжнародний день людей з інвалідністю. Нагороджували сумчан, котрі посіли ІІІ, ІІ та І місця. Також відзначили переможців в особистому заліку – Олександра Шумило та Лесю Малаштан.

Решта переможців отримають свої нагороди протягом тижня.

Добавить в: